Chcesz o coś zapytać albo nawiązać współpracę? Szukasz kogoś kto poprowadzi Twój blog albo stworzy całkiem nowy blog out-of-box? Napisz do mnie!

Kontakt z autorką:

Dominika „Notka” Notecka

e-mail: dominika /at/ domnotki.pl

Jestem drobną, energiczną blondynką, urodzoną pod koniec czerwca 1993 roku. Moim znakiem zodiaku jest Rak. Zawodowo zajmuję się projektowaniem wnętrz, czerpiąc inspiracje z różnych epok, stylów i kultur.

Prywatnie jestem zapaloną turystką i podróżniczką. Uwielbiam odkrywać nowe miejsca i kraje. Na początku moje podróże koncentrowały się głównie na Europie, ale później Afryka stała się moim głównym celem. Uwielbiam odwiedzać miejsca niedostępne dla większości, a dzięki mojemu terenowemu Jeepowi Wrangler w kolorze khaki oraz grupie szalonych znajomych, jest to możliwe.

Biały Land Rover Defender to również wspaniałe auto, które doceniam. Każda podróż to dla mnie nowa przygoda i źródło inspiracji do mojej pracy jako projektantki wnętrz. Zapraszam do śledzenia mojego bloga, gdzie będę dzielić się swoimi doświadczeniami z podróży oraz pracą nad różnymi projektami wnętrz.